Pomóżmy 4-letniemu Kacperkowi!

Kacper Nowosielski ma 4 lata. Jest synkiem Pana Cezarego, pracownika Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Olsztynie. Chłopiec pilnie potrzebuje pomocy. Jego rodzice zbierają pieniądze na nowy wózek, pionizator, a także na leki i codzienną rehabilitację.

Kacperek choruje na wodogłowie, ma wszczepioną zastawkę komorowo-otrzewnową. Po operacji, jaką przeszedł, ma uszkodzony nerw wzroku. Chłopiec cierpi również m.in. na czterokończynowe MPD, nie mówi, nie chodzi, nie siedzi samodzielnie, ma zdiagnozowany autyzm atypowy, upośledzenie umysłowe, padaczkę i zaburzenia snu. Leczenie komplikuje także nadpobudliwość psychoruchowa i autoagresja.

Jak możemy pomóc Kacperkowi? Przede wszystkim można przekazać darowiznę na rzecz chłopca, który jest podopiecznym Fundacji Avalon.

Darowiznę w formie przelewu lub wpłaty na poczcie można zrealizować, podając następujące dane:

NAZWA ODBIORCY:

Fundacja Avalon Bezpośrednia pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 80/82/1, 04-620 Warszawa

NUMER RACHUNKU:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

TYTUŁ WPŁATY:

Nowosielski, 6103

 

Na portierni budynku biurowego w siedzibie Spółki ZGOK (Olsztyn, ul. Lubelska 53) znajdują się ulotki ze szczegółowymi danymi, zachęcające do przekazania darowizny.

 

Kacperkowi możemy również pomóc, zbierając plastikowe nakrętki. Pojemnik na nie zostanie wystawiony również w portierni budynku biurowego w siedzibie Spółki ZGOK.