#GaszynChallenge w ZGOK Olsztyn

KOMA Olsztyn nominowała ZGOK do wzięcia udziału w akcji #GaszynChallenge (dziękujemy!). Pracownicy ZGOK podjęli wyzwanie, które polegało na wykonaniu 10 przysiadów (panie) i 10 pompek (panowie). Po wykonaniu zadania osoby biorące udział w akcji, wpłaciły pieniądze, które zostały przekazane Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.
ZGOK do kontynuacji zbiórki pieniędzy nominuje firmy:
– MPEC Olsztyn
– PWiK Olsztyn
– Bioelektra Group
Mają Państwo 72 godziny na wykonanie 10 przysiadów lub 10 pompek. Za wykonanie zadania osoby, które brały udział w challengu, wpłacają po 5 zł, a jeśli go nie wykonały po 10 zł.
Powodzenia!

#GaszynChallenge ZGOK Olsztyn

#GaszynChallenge w ZGOK OlsztynKOMA Białystok oddział w Olsztynie nominowała ZGOK do wzięcia udziału w akcji #GaszynChallenge (dziękujemy!). Pracownicy ZGOK podjęli wyzwanie, które polegało na wykonaniu 10 przysiadów (panie) i 10 pompek (panowie). Po wykonaniu zadania osoby biorące udział w akcji, wpłaciły pieniądze, które zostały przekazane Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.http://przyszloscdladzieci.org/ZGOK do kontynuacji zbiórki pieniędzy nominuje firmy:- MPEC – Dobra Energia Olsztyna- PWiK Olsztyn- Bioelektra GroupMają Państwo 72 godziny na wykonanie 10 przysiadów lub 10 pompek. Za wykonanie zadania osoby, które brały udział w challengu, wpłacają po 5 zł, a jeśli go nie wykonały po 10 zł. Powodzenia!

Opublikowany przez Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnym sp z oo w Olsztynie Poniedziałek, 13 lipca 2020